Balıkesir Ayvalık Öğretmenevi

Fiyat
2.62
Temizlik
3.03
Personel
3.15
Kalite
3.13
Konum
2.97
70 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Balıkesir Ayvalık Öğretmenevi Tanıtımı

Balıkesir Ayvalık Öğretmenevi, BALIKESİR ili Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Bulvarı No:52 Ayvalık Balıkesir adresinde yer alan 7 oda ve 21 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Ayvalık Öğretmenevi olarak vizyonumuz; Kurumumuzun eğitimsel, Sosyal ve Kültürel özelliğini koruyarak; bilgi, birikim ve teknolojinin sosyal hayata etkin ve sorunsuz indirgemesinde, özgün ve seçkin farklılıklar üreterek, tüm birimlerimizde, geçmiş deneyimlerimiz ve bilgi birikimlerimiz ile kazandırdığımız öngörümüzü etkili bir şekilde kullanarak yapacağımız planlama geleceğimizdir. “Gelecek ve Geçmiş” bu günün başarısını, bu günün başarısı geleceğin başarısını sağlayacaktır. En, iyinin düşmanıdır. Bu kaliteye ulaşmak insan, insan ve yine insanla yakalanacaktır.

Ayvalık Öğretmenevi olarak misyonumuz; Ayvalık ilçesinde Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaç ve ilkeleri doğrultusunda yasa ve yönetmelik çerçevesinde sosyal kültürel tesis özelliğini koruyarak ilkemiz müşteri odaklıdır. Müşterisiz iş, işsiz kurum olmaz. Kaliteli hizmet müşterinin isteğinin karşılanması ile mümkündür. Gelişmemizin ve iyi hizmet vermenin beş temel maddesini ilke olark kabul ettik.

Bu ilkeler:
• Dürüstlüğümüz
• Ortak görüşümüz
• Sabırlı olmamız
• Toplam kalite teorisinin “eğitimde sürekli gelişmeyi” yaşama geçirmemizdir.

Bu çalışmalarımızı kurum yönetmeliğindeki amaç bölümünde belirtildiği doğrultuda, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı öğretmen evleri, lokalleri ve eğitim merkezleri sosyal tesislerin kuruluş, yönetim, işletme ve denetim esaslarına göre düzenlemekteyiz.

Balıkesir Ayvalık Öğretmenevi 2019 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 70 TL 70 TL - TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 140 TL 140 TL - TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (266) 312 30 04
0 (266) 312 14 67

Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Bulvarı No:52 Ayvalık Balıkesir

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 7
Yatak Sayısı 21
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar