Balıkesir Edremit Öğretmenevi

Fiyat
2.62
Temizlik
2.77
Personel
2.67
Kalite
2.86
Konum
2.79
45 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Balıkesir Edremit Öğretmenevi Tanıtımı

Balıkesir Edremit Öğretmenevi, BALIKESİR ili Cennet Ayağı Mahallesi Çıkrıkçı yolu üzeri Edremit Balıkesir adresinde yer alan 8 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Balıkesir Edremit Öğretmenevi otel bölümünde yer alan odalardan 2 tanesi suit oda formatındadır. Suit odalarda banyo ve tuvalet bulunmakla beraber, tüm odalarda buzdolabı, tv ve klima yer almaktadır. Standart odalarda banyo ve tuvalet yer almamakta olup bu ihtiyaçlar için ortak alanlardan faydalanılmaktadır.

Edremit Öğretmenevi restoran bölümünde 180 kişilik kapasitesi ile sabah kahvaltılarının yanı sıra, öğle ve aksam yemeklerinde tabldot hizmeti sunulmaktadır.

Öğretmenevin lokali üyelerimizin dinlenmesi için düzenlenmiştir. Lokalde konuklarımıza sıcak ve soğuk içecek servisi yapılmaktadır. Aynı zamanda tüm misafirlerimiz Digitürk yayını sayesinde tüm süper lig maçları izlenebilmektedir.

Bunlara ilave olarak Balıkesir Edremit Öğretmenevi‘nde okuma salonu, bayan ve erkek kuaförü ile yazlık bahçe gibi hizmet birimleri de misafirlerin kullanımına sunulmuştur.

Balıkesir Edremit Öğretmenevi 2019 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 45 TL 60 TL 60 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 90 TL 120 TL 120 TL
Suit Oda 100 TL 100 TL 130 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (266) 373 27 20
0 (266) 374 29 22

Cennet Ayağı Mahallesi Çıkrıkçı yolu üzeri Edremit Balıkesir

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 8
Yatak Sayısı 20
Restoran Lokal Konaklama Salon Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar