Hakkımızda

Ogretmenvine.com Türkiye’nin tüm illerinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) yer alan Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulları (A.S.O) hakkında detaylı bilgi ve görsellerin yer aldığı rehber sitedir.

Öğretmenevi tanıtım sayfalarımızda yer alan;
– Öğretmenevi adresi,
– Öğretmenevi ulaşım bilgileri,
– Öğretmenevi telefon ve faks numarası,
– Öğretmenevi resimleri,
– Öğretmenevi resmi web sitesi,
– Öğretmenevi yatak ve oda kapasitesi,
– Öğretmenevi salon, lokal, restoran bilgileri,
– Öğretmenevi misyon, vizyon ve tanıtım metni,
– Öğretmenevi harita konumu ve
– Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek temin edilmiştir.

Sitemizde yer alan öğretmenevi kişi başı ve oda fiyatları her sene sezon değişim döneminde güncellenmekte olsa da konaklama öncesi ilgili öğretmenevinin telefon numarasından ücret teyidi ve rezervasyon talebinde bulunulması gerekmektedir.

Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için Bilgi Güncelleme Formu bölümünden bize ulaşabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.

Ogretmenevine.com’da yer alan tüm içeriklere üye olmadan ve herhangi bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar