Saray Öğretmenevi

Fiyat
3.11
Temizlik
4.00
Personel
5.00
Kalite
3.00
Konum
5.00
150 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Saray Öğretmenevi Tanıtımı

Saray Öğretmenevi, VAN ili Atatürk Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Saray Van adresinde yer alan 17 oda ve 34 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Saray Öğretmenevi şehir merkezinde olup Van İline ve Hava alanına 75 km uzaklıktadır.İlçemizin bağlı olduğu Van ve çevresi, coğrafya bakımından önemli bir konumu olduğu için çok eski dönemlerden beri yerleşim alanı olmuş, birçok uygarlığın izlerini üzerinde barındırmıştır. Urartu Medeniyetine başkentlik yapan Van, bugüne değin, Hurriler, Hititler, Persler, Medler, Selçuklular, Osmanlılar gibi birçok kültürü bağrında taşımıştır.

VANDA GEZİLRECEK/GÖRÜLECEK YERLER Müze ve ören yerleri Van Gölü ve Akdamar Adası Kaleler Cami, medrese ve kümbetler Kiliseler Köprüler ve su kanalları Geleneksel Van Evleri Mesire yerleri Kuş gözlem alanı sportif etkinlikler Van Saray Öğretmenevi HİZMET ÜNİTELERİ 1süit oda toplamda 22 oda Yemekhane Lokal Çamaşırhane Konferans Solonu.

Saray Öğretmenevi 2024 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 150 ₺ 187.5 ₺ 225 ₺
Suit Oda Kişi Başı 225 ₺ 300 ₺ 350 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 300 ₺ 375 ₺ 450 ₺
Suit Oda 450 ₺ 600 ₺ 700 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (432) 781 22 14

Atatürk Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Saray Van

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 17
Yatak Sayısı 34
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar