Gevaş Öğretmenevi

Fiyat
3.18
Temizlik
4.60
Personel
3.57
Kalite
3.67
Konum
5.00
20 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Gevaş Öğretmenevi Tanıtımı

Gevaş Öğretmenevi, VAN ili Orta Mahallesi Gazi Sokak No:8 Gevaş Van adresinde yer alan 22 oda ve 48 yatak kapasiteli bir işletmedir.

Gevaş İlçemiz Vana 39 km. uzaklıkta olup Van Gölü ile Artos Dağı arasında yer alan doğanın tüm değerlerini ve güzelliklerini içinde barındıran, tarihi Akdamar kilisesinin ve Selçuklulardan kalma eserlerle tarih kokan şirin bir Anadolu ilçesidir.

Gevaş merkezde Van Gölü ile Artos Dağı arasındaki eşsiz manzarasıyla misafirlerini kucaklayan ev ortamını ve sıcaklığını sunan Gevaş Öğretmenevi, personelleriyle sizleri beklemektedir.

Bu şirin ilçenin merkezinde yer alan Gevaş Öğretmenevi sahile 3 km.ve Artos dağı eteklerinde yer almaktadır. Gevaş Öğretmenevi Hizmet Ünitelerimiz; 1Suit olmak üzere 23 oda bulunmaktadır. Odalarımız banyolu ve iki kişiliktir. Ayrıca tüm odalarımızda Tv. kablosuz İnternet bulunmaktadır. Lokal Yemek Salonu Çok Amaçlı Salon Çamaşırhane ile misafirlerimize aile ortamını aratmamaktadır. Mevsimine göre dinlenip güzel vakit geçirilecek kurum bahçesinde bulunan havuz başında ve kamelyalarda misafirlerimize yiyecek ve içecek servisleri yapılmaktadır.

Gevaş Öğretmenevi 2019 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda (Oda Fiyatı) 40 TL 50 TL 60 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (432) 612 31 06

Orta Mahallesi Gazi Sokak No:8 Gevaş Van

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 22
Yatak Sayısı 48
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar