Çatak Öğretmenevi

Fiyat
1.50
Temizlik
2.50
Personel
3.00
Kalite
3.00
Konum
2.67
15 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Çatak Öğretmenevi Tanıtımı

Çatak Öğretmenevi, VAN ili Adnan Menderes Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:35 Çatak adresinde yer alan 20 oda ve 38 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Çatak Öğretmenevi Van şehir merkezine 80 km. uzakta olan Çatak İlçesinde bulunmakta olup ilçenin tek konaklama tesisidir. İlçe merkezinde Çatak Çayı üzerinde, 4 katlı bina olup mülkiyeti Halk Eğitim Merkezine aittir geçici olarak Öğretmenevine tahsis edilmiştir.

Çatak Öğretmenevi 2si suit oda olmak üzere 20 oda vardır. Toplam yatak kapasitesi 36dır. Öğretmenevinde yazlık olarak kullanılan bahçe, bayan kuaförü, lokal, yemek salonu ve konaklama tesisi hizmet vermektedir. Odaların hepsinde uydu alıcılı tv, kablosuz internet bağlantısı vardır. 12 odada sürekli sıcak su vardır. Diğer odalarda ise ortak kullanım alanında banyo vardır. Öğretmenevinde ortak kullanımda olan çamaşır makinesi ütü odası vardır. Kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeği hizmeti verilmektedir.

Çatak Öğretmenevi 2021 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 15 TL 20 TL 25 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 30 TL 40 TL 50 TL
Suit Oda 45 TL 45 TL 45 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (432) 512 31 14

Adnan Menderes Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:35 Çatak

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 20
Yatak Sayısı 38
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar