Çaldıran Öğretmenevi

Fiyat
3.28
Temizlik
3.08
Personel
3.18
Kalite
3.07
Konum
3.00
70 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Çaldıran Öğretmenevi Tanıtımı

Çaldıran Öğretmenevi, VAN ili Yavuz Selim Mahallesi Çaldıran/VAN adresinde yer alan 28 oda ve 60 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Çaldıran Öğretmenevi; şehir merkezinede, Kaymakamlık konutunun karşısında hizmet vermektedir. Çaldıran Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1i Süit 28 Oda Yemek Salonu oturma salonu berber / kuaför çocuk parkı, spor salonu, kafeterya, lokal, çamaşırhane mesciddir.

Çaldıran Öğretmenevi banyolu ve banyosuz odalardan oluşmaktadır. Günlük ya da aylık konaklama yapılabilir. En az üç ay olmak şartı ile yapılan konaklamalarda sözleşme imzalanır ve aylık olduğundan dolayı daha uygun fiyata konaklama yapılabilir.

Çaldıran Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 70 ₺ 70 ₺ 70 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 140 ₺ 140 ₺ 140 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (432) 412 28 00

Yavuz Selim Mahallesi Çaldıran/VAN

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 28
Yatak Sayısı 60
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.