Ödemiş Öğretmenevi

Fiyat
2.46
Temizlik
2.83
Personel
2.15
Kalite
2.36
Konum
3.30
150 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Ödemiş Öğretmenevi Tanıtımı

Ödemiş Öğretmenevi, İZMİR ili Atatürk Mahallesi Saraçoğlu Caddesi No:10 Ödemiş İzmir adresinde yer alan 15 oda ve 14 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Ödemiş Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; şehrin merkezinde olup otobüs terminaline ve tren istasyonuna uzaklığı 600 metredir. Ödemiş’e kara yolu ile iki ayrı yönden ulaşım mümkündür.Birincisi İzmir-Aydın kara yolu üzerinden, ikincisi ise İzmir-Ankara kara yolu üzerinden Salihli ilçesindeki Gölcük-Bozdağ yol ayrımından sapılarak Bozdağ üzerinden Ödemişe ulaşılabilir. İzmir’in güneydoğusunda yer alan Ödemişin İzmir il merkezine uzaklığı 113 km’dir.

Ödemiş ovasının yerleşim tarihi Yenitaş dönemindeki i.ö.6000’de başlar. Bu dönemdeki en eski yerleşmeleri ovadaki höyükler oluşturmaktadır. ise,1919-1920 yıllarında temeli atılan bina, Ödemiş halkından toplanan üç bin liralık yardımlarla Mısırlı Mimar Ahmet Beyin çabalarıyla tamamlanmış olup günümüz itibariyle birinci derece sit alanı ilan edilmiştir. Ödemişin turistik yerlerinden olan Bozdağ beldesinin ilçeye uzaklığı 30 kmdir. Beldede buz gibi sularıyla Mermeroluk ve Kırkoluk büyük ilgi gören piknik yerleridir. Ayrıca Bozdağ kayak merkezinin kurulması bölgede kış sporlarının yapılmasını sağlamaktadır. Gölcük beldesi,Ödemiş yöresinin piknik ve dinlenme merkezidir.İlçeye uzaklığı 18 kmdir.Gölü, serin havası ve doğal manzarasıyla turistik bir köşedir.Yaz mevsiminde çeşitli spor kulüpleri burada kamp yaparlar. Konaklamak için iki büyük otel ve pansiyonları vardır.Birgi beldesi,Ödemişe yaklaşık 9 km uzaklıktadır. Aydınoğulları ve Osmanlı dönemlerine ait mimari yapılar bulunmaktadır. Ayrıca; Birgi Tarihi Kentler Birliğinin de üyesidir.

Bademli beldesinin ilçeye uzaklığı 15 km’dir. Burada her yaz Kiraz Festivali düzenlenir. Bademli Türkiye’nin dört bir tarafına meyve fidanı pazarlamaktadır.Ödemiş ilçemizde her yıl Ödemişin kurtuluş etkinlikleriyle birlikte 3-13 Eylül tarihleri arasında Ödemiş Milli Fuarı düzenlenmektedir. 1987 yılında hizmete giren Ödemiş Müzesinde 10.000in üzerinde arkeolojik ve etnografik eski eser bulunmaktadır. Her hafta Cumartesi günleri kurulan halk pazarında el sanatları eserleri Kadınlar Pazarı adı altında sergilenmektedir. Kurumumuz bünyesinde, kafeterya,yazlık çay bahçesi, restorant, yazlık restorant, okuma odası, yemekli toplantı salonu, bayan kuaförü, bir süit oda,bir çift kişilik oda ve sekiz tek kişilik oda olmak üzere 14 yataklı konaklama ünitesi, müdür ve müdür yardımcısı odası, bir arşiv odası, çamaşırhane, bay ve bayan tuvaletleri bulunmaktadır.

Ödemiş Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 170 ₺ 170 ₺ 200 ₺
Paylaşımlı Oda Kişi Başı (5 Kişilik) 150 ₺ 150 ₺ 160 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 340 ₺ 340 ₺ 400 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

Atatürk Mahallesi Saraçoğlu Caddesi No:10 Ödemiş İzmir

Rezervasyon
 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 15
Yatak Sayısı 14
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.