Kemalpaşa Öğretmenevi [KAPALI]

Fiyat
2.86
Temizlik
2.00
Personel
3.33
Kalite
1.00
Konum
2.67
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Kemalpaşa Öğretmenevi [KAPALI] Tanıtımı

Kemalpaşa Öğretmenevi [KAPALI], İZMİR ili - adresinde yer alan 7 oda ve 18 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kemalpaşa Öğretmenevi faaliyetini durdurmuş bulunmaktadır. Bölgedeki diğer öğretmenevlerini İzmir Öğretmenevleri bölümünden inceleyebilirsiniz.

Kemalpaşa Öğretmenevi Kemalpaşa ilçe merkezinde, Atatürk’ün 8 Eylül 1922 de konakladığı tarihi bina ile Atatürk meydanının yanındadır.Şehrin tam merkezi olarak bilinir. İzmir’e ise 26 Kilometre mesafededir.Kirazı,zeytinyağı,doğal mesire alanları ve sanayisi ile anılır. Kalite belgesine sahip öğretmenevimiz dinlenmeyi arayanların sessiz mekanıdır. Hatta bir yerde buluşma adresi olur evimiz.

Kemalpaşa Öğretmenevi [KAPALI] 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil

Tesis ile İletişime Geçin

-
-

-

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 7
Yatak Sayısı 18
Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar