Aliağa Öğretmenevi [Kapandı]

Fiyat
2.50
Temizlik
3.00
Personel
5.00
Kalite
5.00
Konum
5.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Aliağa Öğretmenevi [Kapandı] Tanıtımı

Aliağa Öğretmenevi [Kapandı], İZMİR ili İskele Mahallesi Sahil Caddesi No:9 Aliağa Merkez / İzmir adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Aliağa Öğretmenevi şehir merkezinde olup, İzmir otogarına 60 km,İzmir Menderes hava alanına 90 km. uzaklıktadır. İzmir merkezden hem metro ile, hem de otogar Aliağa arasında çalışan dolmuşlarla ulaşım sağlanmaktadır. Aliağa’da iskele meydanında denize sıfır olup ender manzaralı güzellikleriyle hizmet vermektedir. Kurumumuzda kapalı alan olarak restoran kafeterya ve lokal bulunmaktadır.Ayrıca yaz aylarında sahil bandında açık alan retoranımız ve kafeteryamız vardır.

Aliağa Öğretmenevi [Kapandı] 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
- ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
- ₺ - ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

-
-

İskele Mahallesi Sahil Caddesi No:9 Aliağa Merkez / İzmir

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı -
Yatak Sayısı -
Restoran Lokal Konaklama

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.