Zara Mehmet Habib Soluk Öğretmenevi

Fiyat
2.29
Temizlik
2.67
Personel
3.33
Kalite
1.33
Konum
3.75
65 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Zara Mehmet Habib Soluk Öğretmenevi Tanıtımı

Zara Mehmet Habib Soluk Öğretmenevi, SİVAS ili Kızılırmak Mahallesi Reşitpaşa Caddesi Akın İş Merkezi Karşısı No: 66 58700 Zara Sivas adresinde yer alan 9 oda ve 19 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Zara ilçe merkezinde yer alan ve Eylül 2020’de yeni binasında tamamen yeni bir konsept ile hizmet vermeye başlayan Zara Öğretmenevi‘nin ismi Zara Mehmet Habib Soluk Öğretmenevi olarak değişmiştir.

Zara Öğretmenevi eğitime sınırsız destek veren, Ulusal anlamda bilimsel seminer, sempozyum ve sergi merkezi haline gelen Türkiye’de övgüyle anılan bir kurum olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Zara Mehmet Habib Soluk Öğretmenevi 2021 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 65 TL 65 TL 75 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Suit Oda 175 TL 175 TL 200 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (346) 816 10 49

Kızılırmak Mahallesi Reşitpaşa Caddesi Akın İş Merkezi Karşısı No: 66 58700 Zara Sivas

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 9
Yatak Sayısı 19
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi

Oda Özellikleri

TV 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar