Akıncılar Türk Telekom Öğretmenevi

Fiyat
3.00
Temizlik
3.33
Personel
3.75
Kalite
3.67
Konum
2.86
120 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Akıncılar Türk Telekom Öğretmenevi Tanıtımı

Akıncılar Türk Telekom Öğretmenevi, SİVAS ili Cumhuriyet Mahallesi Akıncılar Sivas adresinde yer alan 6 oda ve 11 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Akıncılar Türk Telekom Öğretmenevi Sivas’ın güzide ilçelerinden biri olan Akıncılar’da ana caddeye yakın bir konumda Postane Şubesinin yakınlarında yer almaktadır. Yeşillikler içinde yer alan tesisin terasında eşsiz manzaraya karşı karnınızı doyurabilir ve çeşitli organizasyonlar için kiralayabilirsiniz.

Akıncılar Türk Telekom Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 120 ₺ 120 ₺ 140 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 240 ₺ 240 ₺ 280 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (346) 361 55 93

Cumhuriyet Mahallesi Akıncılar Sivas

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 6
Yatak Sayısı 11
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.