Gemerek Sabancı Öğretmenevi

Fiyat
2.00
Temizlik
2.25
Personel
3.33
Kalite
3.00
Konum
1.00
50 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Gemerek Sabancı Öğretmenevi Tanıtımı

Gemerek Sabancı Öğretmenevi, SİVAS ili Bahçeli Mahallesi Sivas Caddesi No:9 Gemerek Sivas adresinde yer alan 6 oda ve 15 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Gemerek Sabancı Öğretmenevi; Sivas’a 120 km,Kayseri’ye 80 km uzaklıkta olup Gemerek ilçe Merkezindedir. Sivas – Kayseri karayolu üzerinde olduğu için ulaşım açısından herhangi bir sıkıntısı yoktur. Öğretmenevimiz, Sızır Şelalesi,Şahruh Bey Mescidi(Gemerek Merkez Camii), Çepni Camii, İnkışla Camii, Çepni Hamamı, Şahruh Köprüsü gibi tarihi ve turistik yerlere yakın konumdadır.

Gemerek Sabancı Öğretmenevi; 1i Tek kişilik 1i Çift kişilik 4ü Üç Kişilik olmak üzere 6 odamız mevcuttur. Odalarımızda 24 saat sıcak su ve televizyon bulunmaktadır. Ayrıca öğretmenevimizde lokal ve oturma salonumuz mevcuttur.

Gemerek Sabancı Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 50 ₺ 50 ₺ 60 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 100 ₺ 100 ₺ 120 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (346) 614 23 93

Bahçeli Mahallesi Sivas Caddesi No:9 Gemerek Sivas

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 6
Yatak Sayısı 15
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.