Tosya Ögretmenevi

Fiyat
2.78
Temizlik
2.60
Personel
2.47
Kalite
1.00
Konum
1.67
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Tosya Ögretmenevi Tanıtımı

Tosya Ögretmenevi, KASTAMONU ili Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No5/A Tosya Kastamonu adresinde yer alan 8 oda ve 24 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Tosya Ögretmenevi, yıkım kararı nedeniyle otel faaliyetlerini durdurmuştur.

2018 Nisan ayında yeni hizmet binasına taşınan Tosya Ögretmenevi Tosya merkezde Tosya Belediye binasının karşısında, otobüs terminaline ve İstanbul Samsun D100 Karayoluna yaklaşık 2 km uzaklıkta faaliyet göstermektedir.

Otel bölümünün yanı sıra okuma salonu, kütüphane, oyun salonu ve lokal hizmet birimlerinin de yer aldığı Tosya Ögretmenevi‘nde 8 oda ve 24 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Tosya Ögretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (366) 313 10 54
0 (366) 313 57 52

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No5/A Tosya Kastamonu

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 8
Yatak Sayısı 24
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.