Abana Öğretmenevi [KAPANDI]

Fiyat
2.67
Temizlik
3.40
Personel
3.83
Kalite
4.17
Konum
3.64
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Abana Öğretmenevi [KAPANDI] Tanıtımı

Abana Öğretmenevi [KAPANDI], KASTAMONU ili Sahil Caddesi No:47 Abana Merkez Kastamonu adresinde yer alan 13 oda ve 37 yatak kapasiteli bir işletmedir.

Abana Öğretmenevi 2014 yılında farklı bir işletmeye devredilmiş olup bağımsız otel/pansiyon olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Abana Öğretmenevi; şehir merkezine 500 m, şehirler arası otobüs terminaline 300 m, uzaklıkta olup,sahilde deniz manzarası ile Halk Eğitim Merkezi Binası içinde ve Talat Mümtaz Yaman Parkı karşısında bulunan yazlık binada hizmet vermektedir.Yazlık binamızda tüm odalarımız balkonlu ve deniz manzaralıdır.

Abanada denize girmek için en uygun dönemler Temmuz, Ağustos aylarıdır. Ayrıca; İlçede yapılabilecek etkinlikler: Hacıveli Kanyonunda Yürüyüş Harmason bölgesindeki 500 yıllık Anıt Çınarları Ziyaret Hacıveli’den Gün batımı izlenmesi Bakacak Tepesine Çıkış Kulaklı makarna ve Kaşık Helvası tadımı Limanda güneşin doğuşu Tekne Turu ile Ginolu Koyu Abana Öğretmenevi; 9u süit 13 oda Oturma Salonu Çay Bahçesi ile hizmet vermektedir.

Abana Öğretmenevi [KAPANDI] 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

Sahil Caddesi No:47 Abana Merkez Kastamonu

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 13
Yatak Sayısı 37
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.