Şenpazar Öğretmenevi

Fiyat
2.22
Temizlik
1.00
Personel
3.75
Kalite
2.00
Konum
3.20
60 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Şenpazar Öğretmenevi Tanıtımı

Şenpazar Öğretmenevi, KASTAMONU ili Merkez Mahallesi Kardelen Caddesi Halk Eğitim Merkezi Binası No: 8/2 Şenpazar Kastamonu adresinde yer alan 5 oda ve 10 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Kastamonu’nun Şenpazar ilçe merkezinde Şenpazar Öğretmenevi çayın kenarında doğa manzaralı bir yerdedir. Ankara’daki Esenboğa Hava alanına 340 km, Kastamonu’daki şehirler arası otobüs terminaline 95 km, Karadeniz’in incisi,6 km kumsalı olan deniz kıyısında bulunan Cide ilçesine 37 km, tarihi özellikleri olan deniz kıyısında bulunan Karadeniz’in en çok turist çeken Bartın ilindeki Amasra İlçesine 137 km mesafededir. Her gün ticari araçlarla yolcu taşınmaktadır.

Şenpazar Öğretmenevi; Dünyanın sayılı Milli Parkları arasında yer alan Küre Milli Parkı sınırları içerisinde doğal bitki çeşitliliğinin ve yabani hayvan türlerinin zengin olduğu, şelale, kanyon, mağara, yayla gibi yürüyüş parkurlarının bulunduğu, yakınında denizin de olması hasebiyle son zamanlarda doğa tutkunları yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bir mekanda bulunmaktadır. Şenpazar Öğretmenevi; 24 saat sıcak suyu, 2’si süit 5 misafir odası ve bir oturma salonu ve 1 adet toplantı salonu ile hizmet vermektedir.

Şenpazar Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 60 ₺ 60 ₺ 80 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 120 ₺ 120 ₺ 160 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (366) 788 14 13
0 (366) 788 14 13

Merkez Mahallesi Kardelen Caddesi Halk Eğitim Merkezi Binası No: 8/2 Şenpazar Kastamonu

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 5
Yatak Sayısı 10
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.