Şenpazar Öğretmenevi

Fiyat
2.33
Temizlik
1.00
Personel
4.00
Kalite
2.33
Konum
2.67
25 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Şenpazar Öğretmenevi Tanıtımı

Şenpazar Öğretmenevi, KASTAMONU ili Merkez Mah.Köşk Sok. No:10 ŞENPAZAR/KASTAMONU adresinde yer alan 9 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir.

<strongŞenpazar Öğretmenevi;Kastamonu İli Şenpazar İlçesi merkezinden geçen çayın kenarında bozulmamış doğa manzaralı bir yerdedir. Ankara’daki Esenboğa Hava alanına 340 km, Kastamonu’daki şehirler arası otobüs terminaline 95 km, Karadeniz’in incisi,6 km kumsalı olan deniz kıyısında bulunan Cide ilçesine 37 km,Tarihi özellikleri olan deniz kıyısında bulunan Karadeniz’in en çok turist çeken Bartın ilindeki Amasra İlçesine 137 km mesafededir. Her gün ticari araçlarla yolcu taşınmaktadır.
<strongŞenpazar Öğretmenevi;Dünyanın sayılı Milli Parkları arasında yer alan Küre Milli Parkı sınırları içerisinde doğal bitki çeşitliliğinin ve yabani hayvan türlerinin zengin olduğu,şelale, kalyon, mağara, yayla gibi yürüyüş parkurlarının bulunduğu, yakınında denizin de olması hasabiyle son zamanlarda doğa tutkunları yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bir mekanda bulunmaktadır.<strongŞenpazar Öğretmenevi; 24 saat sıcak suyu, 2si süit 6 misafir odası ve bir oturma salonu ile hizmet vermektedir.

Şenpazar Öğretmenevi 2022 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 70 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (366) 788 14 13
0 (366) 788 14 13

Merkez Mah.Köşk Sok. No:10 ŞENPAZAR/KASTAMONU

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 9
Yatak Sayısı 20
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar