Sincan Öğretmenevi

Fiyat
2.58
Temizlik
3.42
Personel
3.36
Kalite
3.42
Konum
3.26
150 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Sincan Öğretmenevi Tanıtımı

Sincan Öğretmenevi, ANKARA ili İstasyon Mahallesi Erdal Sokak No:12 Sincan Ankara adresinde yer alan 33 oda ve 98 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Sincan Öğretmenevi 1984 yılında lokal olarak hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda hizmet vermekte olduğumuz binamıza 2002 yılında taşınan öğretmenevimiz hizmet alanlarını genişletme şansına ancak yeni binasına taşınınca sahip olmuştur. Kurumumuz ana binadan bağımsız ve erkek berberi bulunan tek katlı lokal binası ile 4 katlı ana binamızdan oluşmaktadır. Ana binamızın girişinde lobi, konferans salonu; digitürk odası, kültür ve iletişim salonu, İnternet salonu, resepsiyon ve büro bölümü hizmet vermektedir. Tesisimizin birinci katı restoran, bayan kuaförü ve idari odalara ayrılmıştır. Son 3 katımız ise otel odalarından oluşmaktadır. Kurumumuzun her iki binasının da yer aldığı bahçemizde 2007 yılında yaz aylarında lokal olarak kullanılmaya devam eden çardak bölümümüz hizmete girmiştir. Ayrıca otoparkımız mevcuttur ve hem otoparkımız, hem lokal binamız, hem de ana binamız 24 saat güvenlik kameraları ile denetlenmektedir.

Sincan Öğretmenevi 1 müdür ve 4 personel ile sadece lokal olarak hizmet vermekte iken bu hizmete 2002 yılında restoran ve otel 2003 yılında bay ve bayan kuaförleri, 2006 yılında düğün ve konferans salonu, 2007 yılında digiturk salonu ve çardak bölümü, 2010 yılında ise internetevimiz projesi kapsamında hizmet vermeye başlayan bilgisayar odası hizmetlerini de eklemiştir. Şu an 1 müdür, 2 müdür yardımcısı ve 19 personel ile hizmet vermeye devam etmektedir.

2005 yılında Akşam Sanat Okulu statüsüne alınan kurumumuz 2009 yılında ise ISO 9001:2000 kalite belgesi almaya hak kazanmıştır.

DÜĞÜN SALONU
Yazın lokal binamız ve aynı zamanda restoranımız düğün salonu olarak da kullanılmaktadır. Lokal binamız 250 kişilik, restoranımız ise 150 kişilik guruplara hizmet verebilmektedir.

DİGİTURK SALONU
Futbol maçlarını dev ekran ve sinevizyon yayını ile izleyebileceğiniz 80 kişi kapasiteli salonumuz bulunmaktadır. Salonumuz o yılın bandrolüne sahip üyelere ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Nezih bir ortamda gürültü ve uygunsuz davranışlardan uzak ailece futbol maçlarını izleyebileceğiniz bir ortam yaratılmaktadır.

KONFERANS SALONU
80 kişi kapasiteli salonumuzda projeksiyon, ses düzeni ve projeksiyon perdesi bulunmakta olup müşterimizin isteğine göre konferans arasında çay ve pasta ikramımız bulunmaktadır.

BİLGİSAYAR ODASI
İnternete bağlı 12 adet bilgisayarın bulunduğu bilgisayar odasında ayrıca bir yazıcı ve tarayıcı bulunmaktadır. Uygunsuz sitelere girişimi engellenmiş bilgisayarlarda çocuk ve gençlerimizin güvenle ders çalışabileceği, ödev hazırlayabileceği ve ödev çıktısı alabilecekleri bir ortam yaratılmıştır. İki personelimiz öğrencilerimize her konuda yardımcı olmaktadır ve salonumuz tüm Sincan halkının kullanımına açıktır.

Sincan Öğretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 150 ₺ 240 ₺ 300 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 300 ₺ 480 ₺ 600 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (312) 276 59 60
0 (530) 066 05 66
0 (312) 271 20 22

İstasyon Mahallesi Erdal Sokak No:12 Sincan Ankara

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 33
Yatak Sayısı 98
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar