Kalecik Öğretmenevi

Fiyat
2.76
Temizlik
3.00
Personel
2.68
Kalite
3.05
Konum
3.72
80 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Kalecik Öğretmenevi Tanıtımı

Kalecik Öğretmenevi, ANKARA ili Cumhuriyet Meydanı Ankara Cad.No13/2 06870 Kalecik/ANKARA adresinde yer alan 14 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Kalecik Öğretmenevi Ankara şehirler arası otobüs terminaline 70 km uzaklıkta olup Kalecik İlçe merkezindedir. Ankara Esenboğa havalimanına 50 km, Ankara şehir merkezine 67 km mesafededir. Kırıkkale İline 40 km mesafededir. İlçeye ismini veren Roma döneminden kalan Kalecik Kalesi öğretmenevimize 1 km uzaklıktadır. Şehrin güneydoğusu ve kuzeydoğusundan geçen Kızılırmak nehrine ise sadece 3 km uzaklıktadır.

Bugün ayakta duran Türk ve İslam yapıları (kronolojik sıraya göre); Çandır hanı, Kızılırmak köprüsü, Çarşı Camii, Şehsuvar Camii, Kazancıbaba türbesi, Eski hamam, Çarşı hamamı, Devranların Konağı ve bazı evler, Hamdi Camii, Tabakhane Camii, Hükümet binası, Askerlik şubesi ve orta çarşıdaki bina gibi tarihi ve turistik eserler ilçemizde gezilmeye değer yerlerdir. Ayrıca İlçemize özgü özelliği olan ve dünyaca tanınan Kalecik karası üzümleri ile üretilen Kalecik karası pekmezlerini ve Kalecik karası şaraplarını tatmak mümkündür.

Kalecik Öğretmenevi Hizmet Birimleri Kütüphane- Okuma salonu Çok amaçlı salon Bilgisayar odası Lokal Konaklama ünitesi Oturma salonu Yemek odası 14 tane oda ile hizmet vermektedir.

Kalecik Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 80 ₺ 80 ₺ 90 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 160 ₺ 160 ₺ 180 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (312) 857 16 43
0 (312) 857 04 18

Cumhuriyet Meydanı Ankara Cad.No13/2 06870 Kalecik/ANKARA

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 14
Yatak Sayısı 28
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.