Korkuteli Öğretmenevi

Fiyat
2.50
Temizlik
3.23
Personel
2.69
Kalite
3.00
Konum
2.83
30 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Korkuteli Öğretmenevi Tanıtımı

Korkuteli Öğretmenevi, ANTALYA ili Kiremitli mahallesi Eski Antalya Caddesi No:46 Korkuteli /Antalya adresinde yer alan 8 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Korkuteli Öğretmenevi lokal, otel, dinlenme salonu, Kahvaltı salonu ,bahçe ve toplantı salonu üniteleriyle Milli Eğitim ve Kamu personeline hizmet vermektedir. 160 kişi kapasiteli toplantı salonumuz, teknolojik donanımı ve ferah ortamı ile müşterilerimize bilgi edinme ve yayma konusunda büyük bir rahatlık sağlamaktadır. 60 kişilik lokalimizde, sıcak ve soğuk içecekler ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Bahçemizde, yaz günleri yeşillikler içinde aileniz ve sevdiklerinizle beraber hoşça vakit geçirebilirsiniz. Kahvaltı salonumuz 40 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Açık büfe şeklinde hizmet vermektedir. Öğretmenevimiz 20 yataklıdır. İlçemizin konaklama ihtiyacını karşılayan tek kuruluş olarak üyelerine ve misafirlerine hizmet vermektedir. Yatak odalarımızda; televizyon, lavabo, duş, sıcak su, merkezi kalorifer, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı ve internet erişimi mevcuttur. İlçemizin coğrafi yapısı ve doğal güzellikleri göz önüne getirildiğinde bu alanda hizmet veren tek sosyal kuruluş olma özelliğine sahiptir. Öğretmenevimiz Antalya’ ya 60 km uzaklıkta olup ilçe merkezinin en güzel ve ulaşımı en kolay yerindedir. Kurumumuz müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmakta ve daha kaliteli hizmet vermek amacındadır.

Korkuteli Öğretmenevi 2019 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 40 TL 45 TL 50 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 70 TL 80 TL
4 Kişilik Oda 120 TL 140 TL 160 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (242) 643 22 40

Kiremitli mahallesi Eski Antalya Caddesi No:46 Korkuteli /Antalya

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 8
Yatak Sayısı 20
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar