Manavgat Öğretmenevi [KAPANDI]

Fiyat
3.33
Temizlik
1.00
Personel
1.00
Kalite
2.50
Konum
1.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Manavgat Öğretmenevi [KAPANDI] Tanıtımı

Manavgat Öğretmenevi [KAPANDI], ANTALYA ili Y.Pazarcı Mahallesi No:9 Manavgat Antalya adresinde yer alan 6 oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Manavgat Nehri ve Manavgat Şelalesi’ne yürüme mesafede yer alan Manavgat Öğretmenevi tüm faaliyetlerini durdurmuş olup konaklama hizmeti dahil hiç bir hizmet vermemektedir.

Manavgat Öğretmen evi‘ne alternatif olarak aynı bölgedeki Manavgat Uygulama Oteli‘nde ya da diğer Antalya Öğretmenevleri‘nde konaklayabilirsiniz.

Manavgat Öğretmenevi [KAPANDI] 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺
Hizmet Birimleri
Otel | Sosyal Tesis |
Yemek Alanları
Restoran |

Tesis ile İletişime Geçin

Y.Pazarcı Mahallesi No:9 Manavgat Antalya

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 6
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar