Antalya Işıklar Öğretmenevi

Fiyat
2.59
Temizlik
3.00
Personel
2.00
Kalite
2.00
Konum
2.60
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Antalya Işıklar Öğretmenevi Tanıtımı

Antalya Işıklar Öğretmenevi, ANTALYA ili Haşim İşcan Mahallesi Tınaztepe Caddesi No:1 Muratpaşa Antalya adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Restore edilen 2 katlı tarihi bir binada 2017 yılında hizmete başlayan Işıklar Öğretmenevi sadece restoran ve toplantı salonu bölümleriyle sosyal tesis formatında hizmet vermektedir. Antalya Öğretmenevi‘nin şubesi olarak faaliyet gösteren Işıklar Öğretmen evi bahçe alanıyla ağaçların gölgesinde keyifli vakit geçirebileceğiniz huzurlu bir atmosfer sunar.

Antalya Işıklar Öğretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (242) 244 98 13

Haşim İşcan Mahallesi Tınaztepe Caddesi No:1 Muratpaşa Antalya

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı -
Yatak Sayısı -
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar