Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Öğretmenevi

Fiyat
2.70
Temizlik
3.17
Personel
2.67
Kalite
2.76
Konum
2.85
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Öğretmenevi Tanıtımı

Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Öğretmenevi, ANTALYA ili Gürsu Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:21 Konyaaltı Antalya adresinde yer alan 53 oda ve 126 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

2017 Temmuz ayında faaliyete başlayan Konyaaltı Öğretmenevi geçmişte Konyaaltı Arapsuyu Mehmet Zeki Balcı Turizm Eğitim Merkezi olarak kullanılan binada hizmet vermektedir. Konyaaltı Plajına 100 metre mesafede bulunan Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Öğretmen evi‘nde 1 adet çocuk 1 adet de yetişkin olmak üzere 2 ayrı açık havuzu bulunmaktadır.

Otel bölümü 1’i suit olmak üzere toplam 53 oda ve 126 yatak kapasitesine sahip olan tesiste tek kişilik, 2 kişikik ve 3 kişilik oda seçenekleri yer almaktadır. Klima, kesintisiz sıcak su, televizyon, wi-fi, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi ve duşakabinlerin yer aldığı odalarda sahil ve havuz manzarası görülebilmektedir.

Konyaaltı Öğretmenevi kapalı restoranı aynı anda 150 kişiye kadar servis yapabilmekte olup havuzbaşı ile birlikte toplam 400 kişi kapasiteye ulaşmaktadır. Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, yıl dönümleri, her türlü kutlama, konferans, yemekli veya yemeksiz toplantı ve benzer organizasyonların da yapılabildiği tesiste ister havuz başında ister kapalı restoranda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
3 Kişilik Oda Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (242) 229 14 31

Gürsu Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:21 Konyaaltı Antalya

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 53
Yatak Sayısı 126
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.