Yenice Öğretmenevi

Fiyat
3.57
Temizlik
3.63
Personel
3.67
Kalite
4.33
Konum
3.57
30 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Yenice Öğretmenevi Tanıtımı

Yenice Öğretmenevi, ÇANAKKALE ili Yeni Mah. Ortaokul Sok. No:7 Yenice / Çanakkale adresinde yer alan 20 oda ve 43 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Yenice Öğretmenevi olarak vizyonumuz; Ulu önder Atatürk´ün gösterdiği çağdaş uygarlık yolunda ilerleyecek bireyleri yetiştiren değerli öğretmenlerimize laik-demokratik Cumhuriyetin sosyal kazanımlarını gösterecek bir öğretmenevi olmak. Öğretmenlerimizin sosyal kültürel talep ve ihtiyaçlarını karşılayan bir öğretmenevi olmak. Tüm eğitim camiasının gurur duyduğu bir kurumdur. Eğitimcilerin sosyal ve kültürel etkinliklerine destek veren bir öğretmenevi olmak. Evrensel düşünen, çağdaş bireyler yetiştirme gayreti içinde olan eğitimcilerin bir araya geldiği fikirlerinin tartıştığı ve bilgilerin paylaşıldığı bir ortam yaratmak. Kurum olarak bilim ve teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmak ve eğitimcilerin de bu imkanlardan faydalanacağı ortam yaratmak. Kurumumuzun bir kültür ocağı haline gelmesini sağlamak kurumsal vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Yenice Öğretmenevi olarak misyonumuz; Ülkemize hizmette ana yapı taşlarından olan öğretmenlerimizin, çalışma saatleri dışında kalan zamanlarda meslektaşları ve yakınlarıyla; dinlenebilecekleri, eğlenebilecekleri, çağdaş, dinamik ve modern bir hizmet merkezi sunmak aynı zamanda da dahil olduğumuz işletmenin amaçları doğrultusunda birikimimizi üretim ve hizmete dönüştürmektir. Hizmet verdiğimiz alanlarda gelişmeleri takip ederek, öğretmenlerimize ve yakınlarına kaliteden ödün vermemek, Yenice Öğretmenevi’nin Türkiye´nin özlenen ve beklenen öğretmenevi olmasını sağlamak.

Yenice Öğretmenevi 2019 Fiyat Bilgileri
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 30 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 45 TL 45 TL 67.5 TL
Suit Oda Kişi Başı 50 TL 50 TL 75 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 60 TL 90 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (286) 474 30 56
0 (286) 474 30 56

Yeni Mah. Ortaokul Sok. No:7 Yenice / Çanakkale

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 20
Yatak Sayısı 43
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su
ÇANAKKALE İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar