Çan Öğretmenevi [KAPANDI]

Fiyat
3.21
Temizlik
3.40
Personel
3.50
Kalite
3.25
Konum
3.65
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Çan Öğretmenevi [KAPANDI] Tanıtımı

Çan Öğretmenevi binası depreme dayanıksız bulunduğu için yıkım kararı alınmış ve faaliyetlerini 01.03.2020 itibariyle durdurmuştur.

Çan Öğretmenevi, 27 Temmuz 1992 yılında kurulmuş olup, Lokal, Yemekhane, Otel, Dinlenme Salonu, Bahçe üniteleriyle Üyelerimize, Milli Eğitim ve Kamu Personeli ile diğer tüm müşterilerimize hizmet vermektedir.

Lokal bölümümüz 80 kişi kapasiteli olup, Klimalı, , parke döşemeli, nezih ve ferah bir ortamda Öğretmenlerimizin tanışması, dinlenmesi, basın ve yayınları takip etmeleri ve eğlenmeleri amacıyla kullanılmaktadır.

Sıcak, soğuk meşrubat çeşitlerimiz uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Yemekhane bölümümüzde Milli Eğitim personeli ve yakınları ile diğer kamu personeline, kaliteden ödün verilmeden öğle yemeği verilmektedir. Ayrıca Öğretmenler ile ilgili nişan, düğün vb. sosyal faaliyetler için kullanılmaktadır.

Otel bölümümüz 11 oda, 25 yatak kapasiteli olup, odalarımızda 24 saat sıcak su, lcd televizyon,uydu yayını, kablosuz internet hattı mevcuttur. Dinlenme Salonumuz 60 kişi kapasiteli olup otel müşterilerimiz ve öğretmenlerin dinlenmesi, TV seyretmesi, kitap okuması ve kamu kurumlarımızın toplantı yapması amaçları için hizmet vermektedir.

Bahçe bölümümüz 220 m2 üstü kapalı alana sahip olup, müşterilerimizin dinlenmesi ve eğlenmesi amacıyla ferah bir ortamda hizmet vermektedir.

Çan Öğretmenevi [KAPANDI] Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.

Tesis ile İletişime Geçin

0 (286) 416 11 71

Cumhuriyet Mahallesi Banka Sokak No.1 Çan Çanakkale

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 11
Yatak Sayısı 25
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su