Bayramiç Ögretmenevi

Fiyat
3.14
Temizlik
4.25
Personel
4.24
Kalite
3.71
Konum
3.10
80 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Bayramiç Ögretmenevi Tanıtımı

Bayramiç Ögretmenevi, ÇANAKKALE ili Cami Cedit Mahallesi Atatürk Caddesi No:7 Bayramiç Çanakkale adresinde yer alan 8 oda ve 24 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Bayramiç Ögretmenevi olarak vizyonumuz; Çağdaş Dünyanın gerektirdiği bilgi, beceri, teknoloji ve kaliteli hizmetin etkin sunumunu sağlayarak ülkemizdeki eşdeğer kurumlarla yarışacak düzeye erişmiş kaliteli ve seçkin bir kurum olmaktır.

Bayramiç Ögretmenevi olarak misyonumuz; Milli eğitim sistemi içerisindeki genel amaç ve temel ilkeler doğrultusunda yasa ve diğer mevzuatların uygulanması ve geliştirilmesinde, hizmet veren eğitim çalışanları başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan ve kurumumuzdan hizmet alanların memnuniyetlerinin arttırılmasını sağlamaktır.

Bayramiç Ögretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 80 ₺ 80 ₺ 90 ₺
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 120 ₺ 120 ₺ 135 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 160 ₺ 160 ₺ 180 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (286) 773 59 85
0 (286) 773 11 01

Cami Cedit Mahallesi Atatürk Caddesi No:7 Bayramiç Çanakkale

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 8
Yatak Sayısı 24
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar