Ümraniye Öğretmenevi [KAPALI]

Fiyat
2.39
Temizlik
2.50
Personel
3.14
Kalite
2.50
Konum
3.62
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Ümraniye Öğretmenevi [KAPALI] Tanıtımı

Ümraniye Öğretmenevi [KAPALI], İSTANBUL ili Aşağı Dudullu Mah. Cami Cad. No:32 Aşağı Dudullu-Ümraniye adresinde yer alan 7 oda ve 21 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Ümraniye Öğretmenevi hizmetini durdurmuştur.

Ümraniye Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu şehir merkezine 200 m, şehirler arası otobüs terminaline 4 km, havaalanına 20 km, boğaziçine 13 km uzaklıkta olup küçük ev ortamı sunan aile atmosferi veren tarihi bir yapıya sahiptir.

Ümraniye Öğretmenevi hizmet üniteleri; 7 Oda 21 Yatak, İdare Odası, 2 Adet Lobi, 50 Kişilik Lokanta Bölümü, 150 Kişilik Kış Bahçesi, 150 Kişilik Açık Çay Bahçesi, Mutfak, Çamaşırhane, Bayan Kuaförü, Otopark.

Ümraniye Öğretmenevi [KAPALI] 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

-
-

Aşağı Dudullu Mah. Cami Cad. No:32 Aşağı Dudullu-Ümraniye

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 7
Yatak Sayısı 21
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.