Cankurtaran Öğretmenevi

Fiyat
2.67
Temizlik
3.31
Personel
3.32
Kalite
3.47
Konum
3.56
70 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Cankurtaran Öğretmenevi Tanıtımı

Cankurtaran Öğretmenevi, İSTANBUL ili Kennedy Caddesi Ahırkapı Sokak No:9 Cankurtaran Fatih / İstanbul adresinde yer alan 22 oda ve 52 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Halen Türkiye turizminin, ekonomisinin ve sanatının en canlı şekilde varlığını sürdürdüğü Tarihi yarımada da yer alan Cankurtaran Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; 22 odalı, 52 yataklı otel bölümü, kurumun kendi imkanlarıyla Yeni restore edilerek tarihi bir görünüme dönüştürülen 130 kişilik restoranı, boğaza nâzır 300 kişilik bahçesi ile öğretmenlerimize ve kamu mensuplarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Cankurtaran Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İstanbulun merkezinde tarihi yarım ada da yer almaktadır. Bir tarafta İstanbul boğazı, Kadıköy, Adalar’ın eşsiz manzarası diğer tarafta tarihte imparatorlukların idare edildiği Topkapı sarayı, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camisi, Kapalı çarşı ve daha nice tarihi yapıtlara komşu sayılabilecek mesafededir..

Cankurtaran Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu merkezi bir yerde olması sebebiyle tedavi maksadıyla şehre gelen üyelerimiz, Üniversite hastanelerine kolayca gidip gelebilmektedirler. Otelde kalan müşteriler ayrıca tarihi ve turistik yerleri görme olanağı bulabilmektedir. İnternet ADSL ağ bağlantısı yapılmıştır. İsteyen üyelerimiz internet erişim imkânlarından faydalanmaktadırlar. Sağlıklı ve hijyen ortamda hazırlanan yiyeceklerle, güler yüzlü ve saygılı hizmet anlayışıyla kafeteryamız ve lokantamız hizmet sunmaya devam etmektedir.

Boğaza nazır bir mekân olan Cankurtaran Öğretmenevi, özellikle düğün, nişan, sünnet gibi merasimler için uygun fiyata en güzel ortamı sağlamak amaçlanmıştır.

Cankurtaran Öğretmenevi 2018 Fiyat Bilgileri
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 70 TL 80 TL 90 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 140 TL 160 TL 180 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (212) 517 24 11
0 (212) 458 24 11

Kennedy Caddesi Ahırkapı Sokak No:9 Cankurtaran Fatih / İstanbul

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 22
Yatak Sayısı 52
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su
İSTANBUL İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar