Zeytinburnu Öğretmenevi [Kapandı]

Fiyat
2.59
Temizlik
3.25
Personel
3.23
Kalite
3.10
Konum
3.45
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Zeytinburnu Öğretmenevi [Kapandı] Tanıtımı

Zeytinburnu Öğretmenevi [Kapandı], İSTANBUL ili Beştelsiz Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi No:39 Zeytinburnu İstanbul adresinde yer alan 35 oda ve 108 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Zeytinburnu Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, Atatürk hava alanına karayolu ile 20 dakika, Feribot İskelesine ve Esenler Otogarına (trafik olmayan saatlerde) 15 dakika uzaklıktadır. Sahil yolu ve E-5 karayolu Zeytinburnu İlçesi sınırlarından geçmektedir. Ayrıca İstanbuldaki birçok üniversite ve hastanelere 15 dakikada ulaşmak mümkündür. Üniversite Hastaneleri, Sultanahmet, Topkapı Sarayı, Gülhane ve Eminönü gibi tarihi yerlere Tramvayla kolayca ve kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu toplu taşıma hizmetlerinden en çok yararlanılan merkezlerden biridir. Toplu ulaşım araçları ile İstanbul’un her noktasına şehirler ve ülkeler arasında ulaşımı sağlayan merkezi yerlere misafirlerimiz en kolay şekilde kurumumuzdan ulaşabilirler. Temiz, konforlu açık büfe kahvaltılı Zeytinburnu Öğretmenevi otelimizde uygun fiyata konaklayabilir; restoran ve diğer bölümlerden yararlanabilirsiniz.

Zeytinburnu Öğretmenevi Atatürk hava alanına karayolu ile 20 dakika, Feribot İskelesine ve Esenler Otogarına (trafik olmayan saatlerde) 15 dakika uzaklıktadır.

Bağcılar – Kabataş Tramvay Hattının (T1) Akşemsettin Durağında (Bağcılar İstikametinden geliyorsanız Mitahatpaşa Durağını da kullanabilirsiniz) inip, Rauf Denktaş Caddesi üzerinden Zeytinburnu Hükümet Konağı yönüne yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Öğretmenevi [Kapandı] 2024 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

-
-

Beştelsiz Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi No:39 Zeytinburnu İstanbul

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 35
Yatak Sayısı 108
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar