Tatvan Öğretmenevi

Fiyat
2.58
Temizlik
3.20
Personel
3.00
Kalite
3.50
Konum
2.60
30 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Tatvan Öğretmenevi Tanıtımı

Tatvan Öğretmenevi, BİTLİS ili Sahil Mah. Sakarya Cad. No:25 TATVAN adresinde yer alan 33 oda ve 95 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Tatvan Öğretmenevi şehir merkezinde olup şehirlerarası otobüs terminaline 1 km uzaklıkta; Muş Hava Limanına 1 saat , Van Hava Limanına ise 2 saat uzaklıktadır.Öğretmenevimiz Van Gölü kıyısındadır.Öğretmenevimizin önünde bulunan havuzlu bahçemizde eşsiz Van Gölü manzarası ile, yaz aylarında misafirlerimize hizmet verilmektedir. Tüm odalar balkonlu olup bir taraftan masmavi göl, diğer taraftan yemyeşil dağ manzaralıdır.

Tüm odalarda TV, WİFİ(Kablosuz ağ bağlantısı),ısınma ve sıcak su hizmetleri merkezi sistem üzerinden verilmektedir.Her odada buzdolabı,lavabo, WC ve banyo mevcuttur. şehir merkezinde olup şehirlerarası otobüs terminaline 1 km uzaklıkta; Muş Hava hizmet üniteleri Öğretmenevimiz 96 yataklı olup; Double Oda : 7 Adet Double +tek : 5 Adet Tripler Oda : 21 Adet Ünitelerimiz Bilgisayar odası Konaklama ünitesi Kütüphane/Okuma Salonu Lokal Otopark Oturma Salonu Yemek Salonu Oyun Salonu

Tatvan Öğretmenevi 2018 Fiyat Bilgileri
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 50 TL 55 TL 60 TL
Aile Odası 70 TL 75 TL 80 TL
2 Kişilik Oda 60 TL 70 TL 80 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (434) 827 24 11
0 (434) 827 19 99

Sahil Mah. Sakarya Cad. No:25 TATVAN

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 33
Yatak Sayısı 95
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

BİTLİS İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar