Adilcevaz Ögretmenevi

Fiyat
3.27
Temizlik
4.21
Personel
3.95
Kalite
3.93
Konum
3.52
40 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Adilcevaz Ögretmenevi Tanıtımı

Adilcevaz Ögretmenevi, BİTLİS ili Çayır Mahallesi Ofis Caddesi No:1 Adilcevaz Bitlis adresinde yer alan 18 oda ve 36 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , çok amaçlı salon da mevcuttur.

Van Gölü kenarında yer Adilcevaz Ögretmenevi, ilçe merkezinde, şehirlerarası otobüs terminaline 1 km uzaklıkta faaliyet göstermektedir. Van Gölü manzaralı olan tesisin bitişiğinde Selçuklular döneminde kalma Zal Paşa Camii ve Adilcevaz Kalesi yer almaktadır. Adilcevaz Ögretmenevi hizmet üniteleri; 1 tane süit, 12 tana standart oda, bilgisayar odası, oturma salonu, lokal ve Kütüphane/Okuma salonundan oluşmaktdır.

Adilcevaz Ögretmenevi 2021 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 40 TL 40 TL 50 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 80 TL 80 TL 100 TL
3 Kişilik Oda 120 TL 120 TL 150 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (434) 311 25 98

Çayır Mahallesi Ofis Caddesi No:1 Adilcevaz Bitlis

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 18
Yatak Sayısı 36
Restoran Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar