Adilcevaz Ögretmenevi

Fiyat
3.29
Temizlik
4.17
Personel
3.94
Kalite
3.92
Konum
3.45
30 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Adilcevaz Ögretmenevi Tanıtımı

Adilcevaz Ögretmenevi, BİTLİS ili Çayır Mah. Ofis Cad. No:1 Adilcevaz Bitlis adresinde yer alan 18 oda ve 36 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , çok amaçlı salon da mevcuttur.

Adilcevaz Ögretmenevi; şehir merkezinde, şehirlerarası otobüs terminaline 1 km uzaklıkta olup Van Gölü manzaralıdır. Öğretmenevimizin bitişiğinde Selçuklular döneminde kalma Zal Paşa Camii ve Adilcevaz Kalesi yer almaktadır. Adilcevaz Ögretmenevi hizmet üniteleri; 1i süit 12 oda Bilgisayar odası Oturma Salonu Lokal Kütüphane/Okuma salonu.

Adilcevaz Ögretmenevi 2021 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 30 TL 30 TL 45 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 60 TL 90 TL
3 Kişilik Oda 90 TL 90 TL 105 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (434) 311 25 98

Çayır Mah. Ofis Cad. No:1 Adilcevaz Bitlis

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 18
Yatak Sayısı 36
Restoran Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar