Siverek Öğretmenevi

Fiyat
2.40
Temizlik
2.33
Personel
2.27
Kalite
2.23
Konum
2.76
70 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Siverek Öğretmenevi Tanıtımı

Siverek Öğretmenevi, ŞANLIURFA ili Güney Mahallesi 20. Sokak No:26 Siverek Şanlıurfa adresinde yer alan 12 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Şehir merkezinde hükümet konağı, adliye, belediye ve diğer kamu idarelerine yürüme mesafesinde olan Siverek Öğretmenevi şehirler arası otobüs terminaline 1 km. uzaklıktadır. Siverek Öğretmen evi hizmet üniteleri; 12 oda ve 22 yatak kapasiteli otel bölümü, lokal, dinlenme ve okuma salonu, çay bahçesi, ocak başı, berber ile hizmet vermektedir.

Kurumumuz ilçemizde görev yapan öğretmen ve kamu personellerinin güvenli bir ortamda konaklamalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Siverek Öğretmenevi 1986’dan beri ilçedeki öğretmen ve kamu personellerine hizmet vermektedir.

Siverek Öğretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 70 ₺ 70 ₺ 80 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 80 ₺ 80 ₺ 90 ₺
2 Kişilik Oda 140 ₺ 140 ₺ 160 ₺
Hizmet Birimleri
Okuma Odası | Dinlenme Odası | Erkek Kuaförü |
Yemek Alanları
| | | | |

Tesis ile İletişime Geçin

0 (414) 552 21 63

Güney Mahallesi 20. Sokak No:26 Siverek Şanlıurfa

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 12
Yatak Sayısı 20
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar