Ceylanpınar Öğretmenevi

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
70 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Ceylanpınar Öğretmenevi Tanıtımı

Ceylanpınar Öğretmenevi, ŞANLIURFA ili Cumhuriyet Caddesi Hükümet Konağı Karşısı - Ceylanpınar - ŞANLIURFA adresinde yer alan 27 oda ve 50 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Ceylanpınar Öğretmenevi şehir merkezinde hükümet konağı ve ilçe Jandarma komutanlığının karşısında Suriye sınırına sıfır noktasındadır. Öğretmenevimizin bahçe alanı 2500 metre kare olup 1400 metre karelik alana mermer ve parke taşı döşemesi yapılmış ve yine çevre düzenlemesi kapsamında 116 ağaç ekilmiş bahçe alanının tamamını kapsayacak şekilde kablosuz internet mevcuttur. Ceylanpınar Öğretmenevi hizmet üniteleri; 9’u Süit 27 Oda Yemek Salonu 2 adet oturma salonu çocuk parkı yapım aşamasında otopark olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün alanı kullanılabilmektedir. lokal olarak yazlık ve kışlık alanlarımız mevcuttur.

Ceylanpınar Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 70 ₺ 70 ₺ 90 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 140 ₺ 140 ₺ 180 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (414) 471 43 68

Cumhuriyet Caddesi Hükümet Konağı Karşısı - Ceylanpınar - ŞANLIURFA

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 27
Yatak Sayısı 50
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.