Harran Öğretmenevi

Fiyat
2.89
Temizlik
3.44
Personel
3.60
Kalite
2.50
Konum
4.80
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Harran Öğretmenevi Tanıtımı

Harran Öğretmenevi; ilçe merkezindedir. Şanlıurfa iline giden otobüsler öğretmenevimizin 100 metre ilerisinden kalkmaktadır.

İlçemizin tarihi ve turistik yerleri olan dünyanın en eski üniversitesi olan Harran Üniversitesine, Harran Kalesine ve Harran Konik Kubbeli Evlerine 1 km uzaklıktadır.

Şuayip Şehri, Soğmatar Harabeleri ve Bazda Mağaralarına 50 km uzaklıktadır. Harran Öğretmenevi hizmet üniteleri; oturma salonu otopark lokal kütüphane / okuma salonu şark odası gibi hizmet üniteleri vardır.

Öğretmenevimiz 1 çift kişilik olmak üzere 17 oda mevcuttur. 24 saat 7 adet kamerayla güvenliği sağlanmaktadır. Odalarımızın hepsi klimalı, wc-banyo, 24 saat kesintisiz sıcak su, odalarda internet, buzdolabı, gardırop, televizyon mevcuttur. Odalarımız iki kişiliktir.

Harran Öğretmenevi Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı - ₺ - ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - ₺ - ₺ - ₺
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.

Tesis ile İletişime Geçin

0 (414) 441 24 26
0 (414) 441 22 25

Süleyman Demirel Mahallesi Kenan Evren Caddesi Hükümet Konağı Yanı Harran Şanlıurfa

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 17
Yatak Sayısı 34
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su