Harran Öğretmenevi

Fiyat
2.89
Temizlik
3.44
Personel
3.60
Kalite
2.50
Konum
4.80
30 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Harran Öğretmenevi Tanıtımı

Harran Öğretmenevi, ŞANLIURFA ili Süleyman Demirel Mah. Kenan Evren Cad. Hükümet Konağı Yanı HARRAN/ŞANLIURFA adresinde yer alan 17 oda ve 34 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Harran Öğretmenevi; ilçe merkezindedir. Şanlıurfa iline giden otobüsler öğretmenevimizin 100 metre ilerisinden kalkmaktadır. İlçemizin tarihi ve turistik yerleri olan dünyanın en eski üniversitesi olan Harran Üniversitesine, Harran Kalesine ve Harran Konik Kubbeli Evlerine 1 km uzaklıktadır. Şuayip Şehri, Soğmatar Harabeleri ve Bazda Mağaralarına 50 km uzaklıktadır. Harran Öğretmenevi hizmet üniteleri; oturma salonu otopark lokal kütüphane / okuma salonu şark odası gibi hizmet üniteleri vardır. Öğretmenevimiz 1 çift kişilik olmak üzere 17 oda mevcuttur. 24 saat 7 adet kamerayla güvenliği sağlanmaktadır. Odalarımızın hepsi klimalı, wc-banyo, 24 saat kesintisiz sıcak su, odalarda internet, buzdolabı, gardırop, televizyon mevcuttur. Odalarımız iki kişiliktir.

Harran Öğretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 ₺ 35 ₺ 40 ₺
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 ₺ 70 ₺ 80 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 ₺ 70 ₺ 80 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (414) 441 24 26
0 (414) 441 22 25

Süleyman Demirel Mah. Kenan Evren Cad. Hükümet Konağı Yanı HARRAN/ŞANLIURFA

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 17
Yatak Sayısı 34
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar