Sason Öğretmenevi

Fiyat
2.58
Temizlik
2.17
Personel
2.57
Kalite
2.33
Konum
2.00
40 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Sason Öğretmenevi Tanıtımı

Sason Öğretmenevi, BATMAN ili Vali Haluk İmga Caddesi Sason Batman adresinde yer alan 25 oda ve 63 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Sason Öğretmenevi Sason ilçe merkezinde bulunmakta olup, Batman il merkezine 70km uzaklıktadır. İl merkezinde havaalanı ve şehirlerarası otobüs terminali mevcuttur. Sason Öğretmenevi bulunan hizmet üniteleri. Yemek Salonu Lokal Spor salonu Voleybol Sahası(Tenis Kortu).

Sason Öğretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 ₺ 40 ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 50 ₺ 50 ₺ - ₺
2 Kişilik Oda 80 ₺ 80 ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (488) 461 24 11

Vali Haluk İmga Caddesi Sason Batman

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 25
Yatak Sayısı 63
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar