Kozluk Öğretmenevi

Fiyat
3.50
Temizlik
0.00
Personel
2.00
Kalite
5.00
Konum
0.00
30 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Kozluk Öğretmenevi Tanıtımı

Kozluk Öğretmenevi, BATMAN ili Yukarı güneşli Mahallesi eski Diyarbakır Caddesi 15 Temmuz Şehitler Parkı Yanı No: 12 Kozluk Batman adresinde yer alan 5 oda ve 30 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Kozluk Öğretmenevi; ilçe merkezinde, tarihi Kozluk Kalesine yaklaşık 1 km yakınında olup ilçe merkezinde otel bulunmadığından üyelerimiz ve kamu personeli dışında ilçeye gelen misafirlere de hizmet vermektedir. Batman il merkezine 60 Km, uzaklıktadır. Batman-Bitlis karayolu üzerinde yer alan ilçemize Batman havaalanı ve şehirlerarası otobüs terminalinden yaklaşık 45-50 dakikada ulaşılmaktadır.Kozluk Öğretmenevi 4ü hususi banyolu olmak üzere toplam 15 oda(30 yataklı), oturma salonu, lokal gibi üniteler ile hizmet vermektedir.

Kozluk Öğretmenevi 2019 Fiyat Bilgileri
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 30 TL 35 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 60 TL 70 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (488) 411 25 04

Yukarı güneşli Mahallesi eski Diyarbakır Caddesi 15 Temmuz Şehitler Parkı Yanı No: 12 Kozluk Batman

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 5
Yatak Sayısı 30
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

BATMAN İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar