Beşiri Öğretmenevi

Fiyat
5.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
1.00
Konum
0.00
60 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Beşiri Öğretmenevi Tanıtımı

Beşiri Öğretmenevi, BATMAN ili Behrem Yoğun Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No: 8 Beşiri Batman adresinde yer alan 9 oda ve 18 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Beşiri Öğretmenevi Batman sehir merkezine 16 Km uzaklıkta olup öğretmen evimizin bulunduğu Beşiri ilçesine her yarım saatte bir belediye minibüleri hareket etmekte olup geniş bir bahçemiz bulunmakta ve bu bahçe içerisinde kamelya ve çeşitli ağaçlar bulunup son derece temiz bir havası bulunmaktadır. Beşiri Öğretmenevi 9 oda 1 lokal 1 kantin ve bir yemek salonu bulunmakta olup yemek salonunda klimamız mevcut olup yaz kış rahatça yemek yenilebilen bir ortamımız bulunmaktadır.

Beşiri Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı (Banyolu) 60 ₺ 60 ₺ 120 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda (Banyolu) 120 ₺ 120 ₺ 240 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (488) 311 22 55

Behrem Yoğun Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No: 8 Beşiri Batman

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 9
Yatak Sayısı 18
Restoran Lokal Konaklama

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.