Ürgüp Öğretmenevi

Fiyat
2.87
Temizlik
3.77
Personel
3.44
Kalite
3.67
Konum
3.74
50 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Ürgüp Öğretmenevi Tanıtımı

Ürgüp Öğretmenevi, NEVŞEHİR ili Temenni Mahallesi Ali Refik Caddesi Cami Kebir 2. Sokak No:5 Ürgüp / Nevşehir adresinde yer alan 23 oda ve 64 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Ürgüp Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Ürgüp şehir merkezinde 2 ayrı tarihi binadan oluşmaktadır (1908). Öğretmenevimiz Otogara 500 m mesafede, Tuzköy hava alanına 50 km ve Kayseri Erkilet havalimanına yalnızca 80 km uzaklıktadır. Osmanlı taş mimarisinin kemer yapılı örneklerinden olanÜrgüp Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu’da konaklarken Selçuklu ahşap tavanımızın gözlerinizi okşadığını yüksek tavanlı odalarımızda (4.30cm) kendinizi oldukça ferah hissedeceksiniz. Öğretmenevimiz Kapadokyanın merkezi sayılan Ürgüpte konum olarak da Eşsiz bir alanda bulunmaktadır.

Eşsiz konumu sayesinde: Yıkık ve harabe yapıların aslına sadık kalınarak restore edildiği evlerin ve konakların arasında dolaşırken kendinizi Osmanlı, Selçuklu, Roma ve Hitit dönemlerinde hissedeceksiniz. Göreme, Uçhisar, Paşabağları, Zelve, Avanos, Kızılırmak, Güvercinlik Vadisi, Aşk Vadisi, Kızıl Vadi ve daha adını sığdıramadığımız bir çok gezi alanına çok yakındır ve gezmesi kolaydır.Ürgüp Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu her anlamda Eşsiz bir konaklama yeridir. Güleryüzlü personelimizle, temiz, havadar, Ürgüp manzaralı odalarımızla ve tarihi dokusuyla kapadokya kültürünü tüm ayrıntılarıyla yaşayabileceksiniz.

Ürgüp Öğretmenevi 2018 Fiyat Bilgileri
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 50 TL 63 TL 75 TL
Suit Oda Kişi Başı 55 TL 69 TL 83 TL
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 100 TL 126 TL 150 TL
Suit Oda 110 TL 138 TL 166 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (384) 341 40 92
0 (384) 341 20 10

Temenni Mahallesi Ali Refik Caddesi Cami Kebir 2. Sokak No:5 Ürgüp / Nevşehir

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 23
Yatak Sayısı 64
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su
NEVŞEHİR İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar