Ürgüp Öğretmenevi

Fiyat
2.91
Temizlik
3.75
Personel
3.47
Kalite
3.68
Konum
3.59
300 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Ürgüp Öğretmenevi Tanıtımı

Ürgüp Öğretmenevi, NEVŞEHİR ili Temenni Mahallesi Ali Refik Caddesi Cami Kebir 2. Sokak No:5 Ürgüp Nevşehir adresinde yer alan 23 oda ve 64 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Ürgüp ilçe merkezinde 2 ayrı tarihi binadan oluşan Ürgüp Öğretmenevi, otogara 500 m mesafede, Tuzköy hava alanına 50 km ve Kayseri Erkilet havalimanına yalnızca 80 km uzaklıktadır. Osmanlı taş mimarisinin kemer yapılı örneklerinden olan Ürgüp Öğretmen evi ve Akşam Sanat Okulu’da konaklarken Selçuklu ahşap tavan mimarisinin de etkisiyle ve yüksek tavanlı odalarda (4.30m) kendinizi oldukça ferah hissedeceksiniz. Öğretmenevi Kapadokya’nın merkezi sayılan Ürgüp’te konum olarak da eşsiz bir alanda bulunmaktadır.

Eşsiz konumu sayesinde: yıkık ve harabe yapıların aslına sadık kalınarak restore edildiği evlerin ve konakların arasında dolaşırken kendinizi Osmanlı, Selçuklu, Roma ve Hitit dönemlerinde hissedeceksiniz. Göreme, Uçhisar, Paşabağları, Zelve, Avanos, Kızılırmak, Güvercinlik Vadisi, Aşk Vadisi, Kızıl Vadi gibi çok sayıda turistik ve tarihi gezi alanına oldukça yakındır. Ürgüp Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu her anlamda eşsiz bir konaklama yeridir. Güler yüzlü personeli, temiz, havadar, Ürgüp manzaralı odaları ve tarihi dokusuyla Kapadokya kültürünü tüm ayrıntılarıyla yaşayabilirsiniz.

Ürgüp Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 300 ₺ 350 ₺ 400 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 600 ₺ 700 ₺ 800 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (384) 341 40 92
0 (384) 341 20 10

Temenni Mahallesi Ali Refik Caddesi Cami Kebir 2. Sokak No:5 Ürgüp Nevşehir

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 23
Yatak Sayısı 64
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.