Şefaatli Öğretmenevi

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
30 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Şefaatli Öğretmenevi Tanıtımı

Şefaatli Öğretmenevi, YOZGAT ili Yozgat Caddesi 77. Sokak Merkez Yozgat adresinde yer alan 11 oda ve 21 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Şefaatli ilçe merkezinde yer alan Şefaatli Öğretmenevi Yozgat il merkezine 43 km, otobüs terminaline 1 km mesafede olup, Delice ırmağının bitişiğinde ana yol üzerinde bulunmaktadır. Şefaatli Kalesinin eşsiz manzarası otel odalarının balkonundan gözükmektedir.

Şefaatli Öğretmenevi hizmet üniteleri; (Kurum bünyesinde hizmet veren üniteler yazılacaktır) 4ü Süit 11 Oda Yemek Salonu oturma salonu kütüphane 2 çok amaçlı salon bilgisayar odası berber lokal kütüphane / okuma salonu ve benzeri hizmet üniteleri ile sizlere eşsiz dinlenme imkanı sunmaktadır.

Şefaatli Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 30 ₺ 40 ₺ 40 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 ₺ 80 ₺ 80 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (354) 564 15 35

Yozgat Caddesi 77. Sokak Merkez Yozgat

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 11
Yatak Sayısı 21
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark

Oda Özellikleri

7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.