Şefaatli Öğretmenevi

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Şefaatli Öğretmenevi Tanıtımı

Şefaatli Öğretmenevi, YOZGAT ili Yozgat Cad. 77. Sok. Yozgat adresinde yer alan 11 oda ve 21 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Şefaatli Öğretmenevi İlçemize Yozgat istikametinden girişte olup şehre girdiğinzde sizi ilk karşılayacak durumdadır.Otobüs terminaline 1 km mesafede olup aynı zamanda yol üzerindedir.Delice ırmağının bitişiğinde olup yazın ırmağın serinletici etkisinde dinlenme fırsatı vermektedir. İlçemize ait Şefaatli Kalesinin eşsiz manzarası akşamları balkodndan doyumsuz bir güzellik oluşturmaktadır.
Şefaatli Öğretmenevi hizmet üniteleri; (Kurum bünyesinde hizmet veren üniteler yazılacaktır) 4ü Süit 11 Oda Yemek Salonu oturma salonu kütüphane 2 çok amaçlı salon bilgisayar odası berber lokal kütüphane / okuma salonu ve benzeri hizmet üniteleri igle sizlere eşsiz dinlenme imkanı sunmaktadır.

Şefaatli Öğretmenevi 2019 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.

Tesis ile İletişime Geçin

0 (354) 564 15 35

Yozgat Cad. 77. Sok. Yozgat

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 11
Yatak Sayısı 21
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar