Boğazlıyan Öğretmenevi

Fiyat
3.18
Temizlik
3.60
Personel
3.75
Kalite
2.86
Konum
3.71
50 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Boğazlıyan Öğretmenevi Tanıtımı

Boğazlıyan Öğretmenevi, YOZGAT ili Çarşı Mahallesi Spor Sokak (Emniyet Md. Arkası) No:3 66400 Boğazlıyan Yozgat adresinde yer alan 11 oda ve 24 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Boğazlıyan Öğretmenevi bulunduğu Boğazlıyan İlçesi ülke haritasının tam ortasında bulunmakta olup yurdun her yanına eşit uzaklıktadır. Kayseri ve Yozgat İline 80 Km.uzaklıkta bulunan ilçemizin gelir düzeyi yüksek olup, tarım, ticaret, hayvancılık ve jeotermal turizm ile kalkınmasını sürekli sürdürmektedir. Eğitim, kültür ve sosyal yaşam olarak oldukça gelişmiş olan ilçemiz yeşil alanları ve sıcak kanlı insanlarıyla Anadolumuzun güzel yerleşim merkezlerinden biridir.
Boğazlıyan Öğretmenevi şehrin merkezinde çarşı içerisinde olup 4 katlı binası ve geniş bahçesiyle 24 saat üzerinden hizmet vermektedir. Kurumumuzda telefon, sınırsız internet ve tüm binada merkezi uydu sistemi bulunmaktadır. Elektrik ve suyunu şehir şebekesinden sağlayan kurumumuz kaloriferli sistem ile ısınmakta olup konaklama ünitesi olarak 1 süit ve 10 çift yataklı odalarımız mevcuttur. Kurumumuzda sürekli sıcak su ve kahvaltı hizmeti verilmektedir. Kurumumuz: “Çağdaş, Dinamik ve Koşulsuz Hizmet ” MİSYONUYLA, “İnsanın insan olma onuruna layık kalite sistemiyle üst standartlar ölçüsünde konaklama ihtiyaçlarını karşılamak, turizm sektöründe eğitilmiş eleman gücünü yetiştirmek ve eşdeğer kurumlar arasında emsal nitelikte olmak.” VİZYONUYLA, “Planlı, sürekli, kaliteli yaşam ve hizmet prensipli, genellik ve eşitlik ilkeli, ferdin ve toplumun ihtiyaçları karşılama, istekleri yöneltme, fırsat ve imkan eşitliği sağlama” İLKE ve DEĞERLERİYLE hizmet vermeye devam etmektedir.

Boğazlıyan Öğretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 50 ₺ 50 ₺ 60 ₺
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 70 ₺ 70 ₺ 80 ₺
Double Oda Kişi Başı 60 ₺ 60 ₺ 70 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 70 ₺ 70 ₺ 80 ₺
2 Kişilik Oda 100 ₺ 100 ₺ 120 ₺
Double Oda 120 ₺ 120 ₺ 140 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (354) 645 16 32
0(354) 645 44 31

Çarşı Mahallesi Spor Sokak (Emniyet Md. Arkası) No:3 66400 Boğazlıyan Yozgat

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 11
Yatak Sayısı 24
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar