Seben Öğretmenevi [KAPANDI]

Fiyat
2.64
Temizlik
4.00
Personel
3.50
Kalite
0.00
Konum
5.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Seben Öğretmenevi [KAPANDI] Tanıtımı

Seben Öğretmenevi [KAPANDI], BOLU ili Çarşı Mahallesi İsmet Paşa Caddesi No:15 Seben Bolu adresinde yer alan 3 oda ve 6 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Seben Öğretmenevi artık hizmet vermemektedir.

Seben Öğretmenevi 1994 yılında hizmete açılmıştır. Binanın mülkiyeti hazineye aittir. Binamız iki katlı olup ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile beraber kullanılmaktadır.

Zemin katta (1.kat) idare odası, lokal, kazan dairesi, arşiv, wc, çay ocağı bulunmaktadır. Üst kat (2.kat) İlçe Milli Eğitim müdürlüğü ve misafirhane olarak kullanılmaktadır. Seben Öğretmenevi’de 3 oda bulunmaktadır. Odalardan biri tek, birisi iki, biriside üç kişiliktir. Toplam 6 yatak kapasitesi vardır. Tek ve üç kişilik odaların içerisinde bağımsız banyo mevcuttur. Tuvalet ise erkek ve kadın ayrı olmak üzere ilçe MEM ile ortak kullanılmaktadır. Misafirhanenin bağımsız tuvaleti yoktur. Bina kaloriferli olup kömür ile ısıtılmaktadır.

Binada en son misafirhanenin taban döşemeleri, parkeleri ve banyoları yaptırılmıştır. Bu yıl ise lokalin taban parkeleri yaptırılmıştır. Şu an için binanın önemli bir fiziki tadilat ihtiyacı yoktur. Son bir yıl içinde de misafirhanenin perdeleri yenilenmiş, en önemli ihtiyacı olan yatak ve karyolaların yerine tek kişilik baza ve yataklar alınarak misafirhane daha konforlu bir hale getirilmiştir.

Seben Öğretmenevi [KAPANDI] 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil

Tesis ile İletişime Geçin

0 (374) 411 24 11
0 (374) 411 21 00

Çarşı Mahallesi İsmet Paşa Caddesi No:15 Seben Bolu

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 3
Yatak Sayısı 6
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar