Şabanözü Öğretmenevi

Fiyat
3.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
50 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Şabanözü Öğretmenevi Tanıtımı

Şabanözü Öğretmenevi, ÇANKIRI ili Sağlık Mahallesi Ahmet Erdem Caddesi No:6 Şabanözü Çankırı adresinde yer alan 7 oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Atıl durumdaki eski sağlık ocağı binasının Milli Eğitim Bakanlığı’na tahsil edildikten sonra Gel-Al çorap fabrikası desteğiyle tadilat ve restore edilerek vatandaşların hizmetine sunulan Şabanözü Öğretmenevi konaklama imkanı sunan otel bölümünün yanı sıra, lokal, dinlenme salonu, mutfak ve bahçesiyle de hizmet vermektedir.

Şabanözü Öğretmen evi otel bölümünde standart 2 kişilik odaları yanı sıra apart dairelerde de konaklama hizmeti verilmektedir.

Şabanözü Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 50 ₺ 50 ₺ 75 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 100 ₺ 100 ₺ 150 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (376) 518 16 00
0 (376) 518 16 00

Sağlık Mahallesi Ahmet Erdem Caddesi No:6 Şabanözü Çankırı

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 7
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.