Kurşunlu Öğretmenevi

Fiyat
2.80
Temizlik
0.00
Personel
1.00
Kalite
0.00
Konum
5.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Kurşunlu Öğretmenevi Tanıtımı

Kurşunlu Öğretmenevi, ÇANKIRI ili Yeni Mahalle İstasyon Caddesi No:23 Kurşunlu/ÇANKIRI adresinde yer alan 11 oda ve 25 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Kurşunlu Öğretmenevi;Şehir merkezine ve otobüs terminaline yaklaşık 500 metredir.İlçe merkezinden D-100 Şehirlerarası ve uluslararası karayolu geçmektedir. İlçe merkezine 8 km uzaklıkta Çavundur termal kaplıcaları ve tesislere ait otel bulunmaktadır. İlçemiz arıcılığı ve kaliteli balı ile meşhurdur.
Kurşunlu Öğretmenevi, kapanmıştır.

Kurşunlu Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil

Tesis ile İletişime Geçin

Yeni Mahalle İstasyon Caddesi No:23 Kurşunlu/ÇANKIRI

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 11
Yatak Sayısı 25
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.