Pazaryolu Öğretmenevi

Fiyat
3.00
Temizlik
0.00
Personel
5.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
50 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Pazaryolu Öğretmenevi Tanıtımı

Pazaryolu Öğretmenevi, ERZURUM ili 21 Haziran Mahallesi Eski Bayburt Caddesi Pazaryolu Erzurum adresinde yer alan 8 oda ve 15 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Pazaryolu Öğretmenevi ilçe merkezinde olup il merkezine 122 km mesafededir. Tesiste konaklama ve lokal hizmetleri vermektedir. İlçede yaşanan konut sıkıntısından dolayı çoğunlukla uzun süre konaklayan üyelerimize hizmet vermektedir. Pazaryolu Öğretmenevi otel bölümünde 24 saat sıcak su, kablosuz internet bağlantısı, lig tv hizmetleri verilmektedir. Ayrıca bilardo, masa tenisi langırt, air hokey gibi sportif faaliyetler mevcuttur.

Pazaryolu Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 50 ₺ 50 ₺ - ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 100 ₺ 100 ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (442) 481 23 99
0 (442) 481 28 27

21 Haziran Mahallesi Eski Bayburt Caddesi Pazaryolu Erzurum

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 8
Yatak Sayısı 15
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.