Palu Öğretmenevi

Fiyat
3.25
Temizlik
3.20
Personel
3.00
Kalite
3.50
Konum
1.75
30 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Palu Öğretmenevi Tanıtımı

Palu Öğretmenevi, ELAZIĞ ili Numune Mahallesi 9. Cadddesi No:16 Palu Elazığ adresinde yer alan 10 oda ve 22 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Palu Öğretmenevi, Elazığ iline 76 km uzaklıkta Palu İlçe Merkezinde bulunmaktadır. Palu İlçesi yörenin en eski yerleşim alanı olup, Urartu,Roma,Artuklu ve Osmanlı dönemine ait 256 adet tescilli tarihi eseri olan dinlenmek ve tarihi mekanları gezmek için ideal bir yerdir. İlçe merkezinden geçen Murat Nehri ayrı bir güzellik sergilemektedir. Öğretmenevi 10 oda 22 yatak kapasitelidir.Lokal ve Yazlık Çay Bahçesi bulunmaktadır.Dinlenmek, tarihin ve doğanın keyfini çıkarmak için öğretmenevimiz değerli misafirlerini beklemektedir.

Palu Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 ₺ 30 ₺ 40 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 ₺ 60 ₺ 80 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (424) 651 21 35

Numune Mahallesi 9. Cadddesi No:16 Palu Elazığ

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 10
Yatak Sayısı 22
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.