Arıcak Öğretmenevi

Fiyat
4.00
Temizlik
3.00
Personel
3.00
Kalite
3.00
Konum
3.00
10 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Arıcak Öğretmenevi Tanıtımı

Arıcak Öğretmenevi, ELAZIĞ ili Halil Yavuz Mah. Mendüş Mevkii Arıcak/ELAZIĞ adresinde yer alan 7 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Arıcak Öğretmenevi İlçe Merkezinde Hükümet Konağı, İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığının arasında il merkezine 108 km uzaklıkta olup; 7 oda 20 yatak kapasitesine sahiptir. 1 lokal mevcut olup içerisinde bir kitaplığı, 2 adet bilgisayardan oluşan internet erişimi mevcut olup, yatakhane kısmında çamaşırhanesi ve küçük bir mutfağı mevcuttur.

Arıcak Öğretmenevi 2022 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 10 ₺ 12.5 ₺ 15 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 20 ₺ 25 ₺ 30 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (424) 771 23 03

Halil Yavuz Mah. Mendüş Mevkii Arıcak/ELAZIĞ

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 7
Yatak Sayısı 20
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar