Ladik Öğretmenevi

Fiyat
4.00
Temizlik
3.80
Personel
2.75
Kalite
5.00
Konum
4.00
80 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Ladik Öğretmenevi Tanıtımı

Ladik Öğretmenevi, SAMSUN ili Bahşi Mahallesi Hal Meydanı Küme Sokak No16/1 Ladik Samsun adresinde yer alan 11 oda ve 19 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Ladik Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak vizyonumuz; “istiyoruz ki… Ögretmenlerimizin; Mesleki ve kültürel gelişmelerine, hizmet içinde ortaya çıkacak eğitim ihtiyaçlarının giderilmesine, davranış ve işbirliği içerisinde olmalarına, birbirleri ile tanışmalara, kaynaşmalarına ve dayanışmalara, sosyal ve moral ihtiyaçlarının karşılanmasına, aileleri ve çevreleri ile sürekli ve olumlu ilişkiler içinde bulunmalarına, öğretmenler günü kutlamalarına, ölüm ve hastalık hallerinde dayanışma içinde olunmasına, öğretmenlerimiz tarafından istenilen ve tercih edilen bir kurum olabilmek ve katkı sağlayabilmek.

Ladik Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak misyonumuz; “Biz… Öğretmenlerimize, hizmet içi eğitim faaliyetlerine eğitim merkezi veya yardımcı birim olarak gerekli desteği sağlamak, hizmetiçi eğitim faaliyetlerine katılanların kültürel ve çevre gezilerine, faaliyetlerin açılış ve kapanış törenlerine, benzeri organizasyonların yürütülmesine yardımcı olmak, öğretmenlere yönelik olarak, ögretim yöntem ve teknikleri ile diğer mesleki konularda kurslar, paneller, çalışma toplantıları düzenlemek, işletmelerde meslek eğitimi uygulaması kapsamında mesleki ve teknik öğretim okul ve kurumları öğrencilerinin beceri eğitimi yapmalarına katkı sağlamak için varız.

Ladik Öğretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 80 ₺ 80 ₺ 90 ₺
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 120 ₺ 120 ₺ 135 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 160 ₺ 160 ₺ 180 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (362) 771 24 11
0 (362) 771 30 61

Bahşi Mahallesi Hal Meydanı Küme Sokak No16/1 Ladik Samsun

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 11
Yatak Sayısı 19
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar