Samsun Ayvacık Öğretmenevi

Fiyat
2.17
Temizlik
3.00
Personel
4.00
Kalite
4.00
Konum
3.33
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Samsun Ayvacık Öğretmenevi Tanıtımı

Samsun Ayvacık Öğretmenevi, SAMSUN ili Eyüp Sultan Mah. Atatürk Bulvarı No:68 Ayvacık Samsun adresinde yer alan 5 oda ve 10 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Samsun Ayvacık Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Samsun’un doğal güzellikleriyle dikkat çeken ilçelerinden Ayvacık İlçesinde, Suat Uğurlu Barajı kenarında ve şehir merkezinde bulunmaktadır. 1 lokal, 5 oda ve 10 yatakla hizmet vermekteyiz.

Samsun Ayvacık Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak vizyonumuz; Sürekli kendini yenileyen yönetici ve personelimizle her şeyin en iyisine layık olduğunu düşündüğümüz öğretmenlerimize ve bizden hizmet alan her bireye daha kaliteli hizmet verebilmek.

Samsun Ayvacık Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak misyonumuz; Güven ve dürüstlüğü ilke edinerek güler yüzlü, hoşgörülü, sevgi ve saygı temeline dayalı kaliteli hizmet vermek.

Samsun Ayvacık Öğretmenevi 2022 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
(Oda Fiyatı) 15 ₺ 17,5 ₺ - ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (362) 813 24 11

Eyüp Sultan Mah. Atatürk Bulvarı No:68 Ayvacık Samsun

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 5
Yatak Sayısı 10
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar