Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi

Fiyat
3.40
Temizlik
5.00
Personel
3.50
Kalite
5.00
Konum
3.50
160 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi Tanıtımı

Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi, BURSA ili Kayhan Mahallesi Av. Özgür Aksoy Caddesi Kalealtı Sokak No:2 Gemlik Bursa adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran 24 saat sıcak su da mevcuttur.

İlçe merkezinde yer alan Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi Bursa kent merkezine ise 30 km mesafededir. Gemlik sahilinde bulunan tesisin farklı cephelerinden eşsiz deniz manzarası izlenebilmektedir.

Tarih kokan Fransız ahşap mimarisinin seçkin bir örneği olan Öğretmenevi’nde misafirlerimizin güven duyduğu, kaliteli hizmet aldığı, sürekli yeniliklerin yaşandığı özgün bir kurum olma misyonuyla hareket edilmektedir.

Gemlik otogarı ve iskelesinden yürüme mesafesinde olan Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi‘ne Bursa’dan gelmek isteyenler Merinos durağından Gemlik otobüslerine binerek tesise ulaşabilirler.

Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 160 ₺ 160 ₺ 170 ₺
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 240 ₺ 240 ₺ 270 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 240 ₺ 240 ₺ 270 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (224) 514 55 66
0 (224) 514 55 66

Kayhan Mahallesi Av. Özgür Aksoy Caddesi Kalealtı Sokak No:2 Gemlik Bursa

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı
Restoran Konaklama Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar