Eskil Öğretmenevi

Fiyat
2.64
Temizlik
3.00
Personel
2.67
Kalite
2.86
Konum
3.11
50 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Eskil Öğretmenevi Tanıtımı

Eskil Öğretmenevi, AKSARAY ili Merkez Mahallesi Aksaray Caddesi Eskil Aksaray adresinde yer alan 5 oda ve 30 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal 24 saat sıcak su da mevcuttur.

Eskil Öğretmenevi iki ayrı binada hizmet vermektedir. Otel (konaklama) ünitesi Eskil Belediyesi iş hanının üst katındadır. İdare odaları ve yemekhanesi ise kullanılmayıp boşaltılan eski Eskil İlçe Jandarma binasındadır. Kurumumuz konaklama hizmetinin yanında sadece Taşımalı İlköğretim ve Ortaöğretim öğrencilerine öğle yemeği vermektedir. Misafirlere yemek çıkaracak yerimiz bulunmamaktadır.

Eskil Öğretmenevi 2023 Fiyat Bilgileri Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 50 ₺ 50 ₺ 60 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 100 ₺ 100 ₺ 120 ₺

Tesis ile İletişime Geçin

0 (382) 411 42 46
0 (382) 411 53 54

Merkez Mahallesi Aksaray Caddesi Eskil Aksaray

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 5
Yatak Sayısı 30
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar