Esenkıyı Öğretmenevi

Fiyat
1.67
Temizlik
3.00
Personel
0.00
Kalite
2.00
Konum
3.00
160 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Esenkıyı Öğretmenevi Tanıtımı

Esenkıyı Öğretmenevi, ARTVİN ili Karadeniz Sahil Yolu üzeri Bucak mevkii Esenkıyı Hopa Artvin adresinde yer alan 12 oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste 24 saat sıcak su da mevcuttur.

2 katlı ahşap yapılardan oluşan Esenkıyı Öğretmenevi, Hopa Öğretmenevi‘ne bağlı bir konaklama tesisidir. Karadeniz sahil yoluna 80 metre, sahile ise yaklaşık 100 metre mesafede buluna tesis dalgakıranların yer aldığı doğrultu bulunmaktadır.

Sahile yakın olması ve ahşap olması nedeniyde bahar ve yaz dönemlerinde açık olan Esenkıyı Öğretmenevi konaklama hizmetine ek olarak kahvaltı servisi de yapılmaktadır. Tesiste restoran yer almadığı için öğle ve akşam yemeği bulunmamaktadır.

Otel odalarının tamamında televizyon, klima ve mini buzdolabı yer almaktadır. Esenkıyı Öğretmenevi‘ne doğrudan ulaşamamanız durumunda Hopa Öğretmenevi’ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Esenkıyı Öğretmenevi 2024 Fiyatları Hatalı Fiyat Bildir
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 160 ₺ 160 ₺ 190 ₺
Oda Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 320 ₺ 320 ₺ 380 ₺
Hizmet Birimleri
Otel | Otopark |
Oda Özellikleri
Televizyon | Mini Buzdolabı | Klima | Sıcak Su | Deniz Manzaralı |
Yemek Alanları
Kahvaltı Salonu |

Tesis ile İletişime Geçin

0 (466) 352 20 15

Karadeniz Sahil Yolu üzeri Bucak mevkii Esenkıyı Hopa Artvin

 

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 12
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.